Metalo apdirbimas

 » Cinkavimas

Atliekami trys cinkavimo variantai – "baltas", "mėlynas", ir "geltonas".
"Baltas" cinkas - tai blizgi, šiltos baltos spalvos, 6-9 µm storio cinko danga, išgaunama panaudojant šarminį padengimo procesą. Baltas cinkas naudojamas tada, kai pirmenybė teikiama dangos koroziniam atsparumui, o ne jos naudojimui dekoracijai. Maksimalūs padengiamos detalės gabaritai: 300 x 300 x 500 mm.
"Mėlynas" cinkas - tai labia blizgi, puikaus melsvo atspalvio, 6-9 µm storio cinko danga, išgaunama panaudojant rūgštinį padengimo procesą. Detalės po padengimo yra labai dekoratyvios.
Maksimalūs detalės gabaritai: 1800 x 900 x 500 mm.
„Geltona“ cinko danga ypatingai atspari korozijai ir turi padidintą mechaninį atsparumą. Danga išgaunama panaudojant šarminį padengimo procesą, naudojama tada, kai reikalavimai dekoratyvumui yra minimalūs.
Maksimalūs detalės gabaritai: 

400 x 400 x 600 mm.

Esant būtinumui ar užsakovo pageidavimui, dangos storis gali būti 15 – 20 µm.
Pagrindinių dengimo procesų pajėgumai:
"Baltas" cinkas – 22000 m2/metus;
"Mėlynas" cinkas – 12000 m2/metus;
"Geltonas" cinkas – 12000m2/metus.

 » Elektrocheminis poliravimas

Nerūdijančio plieno elektrocheminis poliravimas suteikia detalėms ypatingą blizgesį, jos tampa kaip veidrodis, tačiau prieš elektrocheminį poliravimą būtina detalėms atlikti mechaninį poliravimą ir
apdirbti suvirinimo vietas. Maksimalūs detalės gabaritai: 900 x 600 x 450 mm.

 » Oksidavimas

Oksidavimas – procesas, kuriam vykstant, metalo paviršiuje susidaro oksidinė danga. Oksidavimas dar vadinamas juodinimu, nes dirbinys pasidaro melsvai juosvas. Juodinimas – tai karšta plieno oksidacija, kuri ypač padidina dengiamų detalių korozinį ir iš dalies mechaninį atsparumą. Naudojama kaip galutinė operacija gaminant staklių ir kitokių įrenginių detales. Detalės įgauna gražią juodą spalvą nuo paprasto juodumo iki juodumo su rusvu atspalviu, priklausomai nuo oksiduojamo plieno tipo. Maksimalūs detalės gabaritai: 900 x 550 x 250 mm.

 » Štampavimas

Viena iš dviejų pagrindinių įmonės veiklos krypčių yra šaltas detalių štampavimas. Šiuo metu įmonėje yra virš 40 vnt. hidraulinių ir pneumatinių presų, kurių galingumas nuo 16 tonų iki 400 tonų. Galime štampuoti detales iki 4 mm storio. Detalės gaminamos įvairioms pramonės šakoms: baldų, automobilių, elektrotechnikos ir kt. Štampuojame iš plieno, aliuminio, nerūdijančio plieno, žalvario, vario. Patys gaminame štampus detalėms pagal užsakovo pageidavimus.

  » Kitos paslaugos

Automatinis tekinimas iki Ø16 mm;
Taškinis suvirinimas;
Gaminių surinkimas;
Metalo karpymas.